VÄGGAPPLICKER, ett par, gustaviansk stil, 1900-talets förra hälft.

Stomme i mässing, behängd med prismor. För två ljus. Höjd ca 35 cm.

Slitage, anlupen, prismor med nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK