SILVERFÖREMÅL, 4 delar, 1900-tal. Vikt ca 232 gram.

Sockerskål och gräddkanna, höjd 5 och 7 cm. Kaksked, samemodell, 1957, längd 16 cm. Sked med rosdekor, längd 17 cm.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK