BÄRSKEDAR, 8 st, silver, England, 1700-tal. Total vikt ca 535 g.

Hamrade skedblad med graverade skaft. London och Edinburgh. Längd 21-23 cm

Slitage.

Lähtöhinta
3 500 SEK