SOFFBORD, Fredrik Schriever-Abeln. 1960/70-tal.

Bockformat underede i teak. Rektangulär glasskiva. Längd 135, bredd 86, höjd 53.

Bruksslitage. Nagg.

Lähtöhinta
3 000 SEK