TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft. Höjd ca 62 cm.

Stomme av mässing. Sex ljuspunkter. Behängd med prismor.

Ej funktionstestad. Några repor. Någon prisma kan saknas.

Lähtöhinta
2 000 SEK