SOFFBORD, Marco Zanuso, 1960/70-tal.

Skiva i glas med rundade hörn. Fyra rundade ben i svärtad metall. Längd 160, bredd 80, höjd 40 cm.

Skiva med repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK