JARDINIERE, silver, CG Hallberg, Stockholm 1907. Vikt ca 196 gram.

Genombrutet brätte med dekor av rocailler och bladverk. Glasinsats. Längd 30 cm.

Smärre slitage. Glasinsats med nagg.

Lähtöhinta
2 500 SEK