MATTA, old, Serabend, ca 215 x 127cm

Röd botten med polykromt bhote-mönster. Smal, benvit huvudbård med stiliserat mönster.

Slitage. Något smutsig. Kanter med skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK