MATBORD, "Shaker", Börge Mogensen.

Furu. Rektangulär skiva på kopplade ben. Längd ca 150, bredd ca 83, höjd ca 70,5 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK