KUNGLIGT DOKUMENT MED AUTOGRAF, Drottning Kristina av Sverige, egenhändigt sign, dat 1647.

Vikt ark med två handskrivna sidor. Bladstorlek 32 x 20,5 cm

Slitage, fläckar, riss, veck och smärre kantskador.

Lähtöhinta
4 000 SEK