VITRINSKÅP, Louis seize stil, 1900-tal.

En dörr med bakomvarande hyllor. Invändigt klädd i textil. Nederdel med målad dekor. Bredd 65 cm, djup, 34 cm, höjd 149 cm. Nyckel finns.

Repor, slitage, torrsprickor, fuktmärken, blekt. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK