BYRÅ, Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors, 1900-talets första hälft.

Fanérad i björk. Rak form med tre lådor och ett skåp. Längd 112, bredd 49 och höjd 66 cm.

Slitage. Ytslitage. Repor, fläckar och märken. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 500 SEK