MÅNBORD, ett par, sent 1800-tal.

Fanerade i masurbjörk. Svarvade ben. Längd 53 + 53 cm, bredd 106 cm, höjd 74 cm.

Bruksslitage. Några sprickor, fläckar och märken. Renoverat och kompletterat.

Lähtöhinta
2 000 SEK