Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

FIGURINER, 3 st, porslin, SHOU LAO, Kina. 1900-tal.

Höjd 20-16 cm.

Slitage. Skador. Glasyrdefekt. Tillverkningsdefekt. Sprickor. Nagg. Stav saknas på två av figurerna.

Lähtöhinta
1 500 SEK