FÄLLBORD, 1800-talets mitt.

FÄLLBORD, 1800-talets mitt.

Målat och bronserat. Tredelad pelarfot. Diameter 76. Höjd 78 cm.

Repor och märken. Ett ben med lagning. Färgbortfall. Fläckad skiva.

Lähtöhinta
2 000 SEK