BORDSLAMPOR, ett par, AB Stilarmatur, Tranås, 1900-talets tredje kvartal.

Transparent glas i relief. Höjd ca 49 cm inkl sockel.

Bruksslitage, anlöpningar. Insekter innanför glas. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 500 SEK