ARKIVSKÅP, 1900-tal.

ARKIVSKÅP, 1900-tal.

8 lådor. Olja trä. Bredd 112, djup 79, höjd 65 cm.

Sprickor, smärre kantskador. Ytslitage.

Alkuperä - Provenienssi

Enligt uppgift från Lunds Arkitektsskola.

Lähtöhinta
2 000 SEK