Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

FÅTÖLJ OCH FOTPALL, "Profil", Folke Ohlsson, Dux, 1960-tal.

Stomme i teak med svart skinnklädsel. Justerbar sits samt palldyna.

Bruksslitage, några fläckar.

Lähtöhinta
4 000 SEK