STOLAR, 4 st, "Louis 20", Philippe Starck, Vitra, 2000-tal.

Formgjuten plast med kromade bakben. Stapelbara.

Bruksslitage, repor, fläckar.

Muut tiedot

Modell formgiven 1991

Lähtöhinta
4 000 SEK