MEDICINSKÅP, plåt. 1900.talets första hälft.

Bemålad plåt. Dörr samt bakomliggande hyllplan. Längd 38 cm. Djup 8 cm. Höjd 75 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Färgbortfall. Fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK