STOP, fajans, mellaneuropa, sannolikt 1800-tal.

Polykrom dekor med blomsterkorg. Beslag av tenn med monogram och daterad 1758. Höjd 25 cm.

Nagg. Repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK