BYRÅ, modellen försåld på NK inredning, 1900-talets andra hälft.

Vitlackerad, 6 lådor med mässingsbeslag samt mässingsskodda hörn. Bredd 107, djup ca 47, höjd ca 70 cm.

Slitage, repor, fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK