LEKSAKER, 2 st, Brio, Sverige, 1900-talets tredje kvartal.

Målat trä. Musse Pigg samt Pluto. Höjd 18-26 cm.

Bruksslitage, färgbortfall.

Lähtöhinta
1 200 SEK