SKRIVBORDSGARNITYR, silver, C.G Hallberg, Göteborg respektive Stockholm, 1920 och 1921.

Bläckhorn i glas. Längd 31, 5, höjd 17 cm.

Bruksslitage, gravyr, nagg. Ej ursprungligen sammanhörande delar. Locket stängs ej helt.

Lähtöhinta
3 000 SEK