PARTI SKEDAR, 47st, silver, "Fransk Lilja" samt "Vasa", bland annat GAB, Stockholm, 1928. Vikt ca 563g.

31 mockaskedar i modell "Vasa". Modell "Fransk lilja": 8 skedar längd 12,5cm, 4 skedar längd ca 13cm, 4 skedar längd ca 14cm.

Monogramgravyr. Bruksslitage. Bucklor. Repor.

Lähtöhinta
1 800 SEK