Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

SKÅP, 1800-talets början.

SKÅP, 1800-talets början.

Rak form med profilerat listkrön. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Skrivklaff. Utdragslådor. Längd ca 107, djup ca 48, höjd ca 188 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor och märken/nagg. Mindre renovering, med senare bemålning samt beslag och lås. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK