SKÅP, 1800-talets början.

SKÅP, 1800-talets början.

Rak form med profilerat listkrön. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Skrivklaff. Utdragslådor. Längd ca 107, djup ca 48, höjd ca 188 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor och märken/nagg. Mindre renovering, med senare bemålning samt beslag och lås. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK