VÄSKOR, 1900-talets första hälft.

Formpressad björk, samt handtag och remmar i läder. Längd ca 34 respektive 54 cm.

Bruksslitage, repor och märken/mindre stötskador. Mindre lagningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK