MATTA, kirman Laver figural, ca 75x55 cm.

Röd botten med polykrom Dervisch figur. Smal benvit huvudbård med blomsterslinga.

Slitage, enstaka malskador samt lagningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK