ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, modell 3543 Oxford, Firma Svenskt Tenn, 1900-talets andra hälft.

Mönstrad klädsel. Kopplade ben.

Bruksslitage. Märken och repor. Slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK