TALJA, 2 delar, 1800/1900-tal.

Talja bestående av två block med två resp en trissa, trä, lastkrokar i smidesjärn samt trossar. Längd 19-22, exkl trossar.

Slitage. Rost. Ett blockhus skadat.

Lähtöhinta
1 700 SEK