TRÄDGÅRDSMÖBLER, 6 delar, troligen Carl Malmsten, Igelstaverken, 1900-talets andra hälft.

Fyra pallar, bänk och bord. Träribbor. Etikettmärkt. Bordets längd 82. Bredd 65. Höjd 70 cm.

Slitage, repor och märken. Fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK