551540

RING, 18 K guld samt bergkristall, otydliga stämplar, 1949. Vikt ca 3,9g.

Fasettslipad bergkristall. Storlek ca 16,7/52

Bruksslitage. Repor. Tunnsliten skena.

Lähtöhinta
2 500 SEK