Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

BYRÅ, tidigt 1800-tal.

BYRÅ, tidigt 1800-tal.

Bemålat trä, tre lådor. Bredd 110 cm, djup 48 cm, höjd 99 cm.

Slitage, senare bemålning, torrsprickor. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
4 000 SEK