KORNISCHER, 2 st, 1900-talets mitt.

Lackerad och bronserad samt förgylld. Växtdekor. Längd ca 163 respektive 160 cm.

Slitage, skador, sprickor. Mindre bortfall. Möjligen senare lackering.

Lähtöhinta
1 500 SEK