ÉTAGÈRE, 1800-talets slut,

ÉTAGÈRE, 1800-talets slut,

Fyra hyllplan samt två fack. Svarvade front och bakpelare. Uppsvängt bakstycke. Längd 63 cm. Djup 34 cm. Höjd 132 cm.

Slitage. Märken och repor. Torrsprickor. Färgbortfall. Senare bemålning.

Lähtöhinta
1 500 SEK