552585

VINPROVARSET, 8 glas samt 2 spottkoppar,1900-talets andra hälft.

8 glas, höjd 17 cm.
Två tastevins i nysilver. Diameter 8,5 cm. Vikt ca 136g.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK