SNAPSGLAS SAMT KARAFF, 5 delar. "Molnet", Simon Gate, Orrefors.

Graverad dekor av moln. 4 snapsglas, samt karaff höjd 31 cm.

Obetydlig bruksslitage. Ett mindre nagg på snapsglas.

Lähtöhinta
2 000 SEK