Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
553029

POKALGLAS, "Aurora", Simon Gate. Orrefors 1726-1976. Numrerad 46/500.

I originaletui. Certifikat medföljer. Graverad pokal. Design av Simon Gate 1919. Höjd 28 cm.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK