SOPTUNNA, industrimodell, 1900-talets mitt.

Med fotpedal för öppning. Gavlar med hänklar. Diameter 41. Höjd 74 cm.

Slitage, repor och märken. Fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK