LJUSKRONA, rokokostil, omkr år 1900. Höjd ca 90 cm.

För nio ljus. Behängd med lövslipade prismor.

Slitage, repor, anlöpningar. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
6 000 SEK