KAMERA, Hasselblad 500C/M.

KAMERA, Hasselblad 500C/M.

Kamera med Carl Zeiss objektiv Nr 4781204. Höjd ca 10 cm.

Ej funktionstestad. Funktion garanteras ej. Slitage. Några repor. Objektiv med repor och märken.

Lähtöhinta
3 000 SEK