SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft.

Teak. Tre lådor samt tre skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd 180. Djup 43. Höjd 95 cm.

Slitage, repor och märken. Fläckar. En skjutbar dörr samt gavel med avslag.

Lähtöhinta
2 500 SEK