BORDSSKIVA, P. Törneman, signerad och daterad 1964.

Emaljdekor av blåtonade kvadrater. Hål i mitten för parasoll. Längd 85. Bredd 85 cm.

Slitage. Repor och märken. Avslag kring hål. Rostangrepp. Fläckar. Emaljbortfall.

Lähtöhinta
1 500 SEK