SOFFBORD, “579-026” av David Rosén, NK's verkstäder, 1960-tal.

Lös stenskiva på parställda ben. Längd 80, bredd 55, höjd 51 cm.

Kantnagg. Lagning. Ytslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK