SPEGELLAMPETT, gustaviansk, Jakob Pettersson Helin, Stockholm, signerad, 1700-tal.

Uppsvängt krön. Bronserad. Höjd 60 cm.

Anlupet glas, senare bronsering. Sedvanligt ytslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK