BESTICK, 32 delar snarlika. Silver. Bl.a. "Engelsk Snäck", 1900-tal. Vikt totalt ca 1800 gram.

Gaffel 2 st längd 21,5 cm. Gaffel 6 st längd 20 cm.
Skedar 6 + 5 st längd 21,3 cm. Skedar 3 st längd 19 cm, Skedar 10 st längd 14,5 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK