GALLERSKÅLAR, ett par, porslin, Berlin, Tyskland 1800/1900-tal.

Vitglaserade med blå kantdekorrand samt förgyllda detaljer. Längd 28 cm.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK