FOTORAM, silver, engelska otydliga stämplar, London, Brittania silver 958/1000. Modern tillverkning.

Rokokostil med fåglar och rocailler mm. 30 x 20 resp bildmått 18 x 14 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK