KLÄDSKÅP, 1900-talets första hälft.

Målat. Dörr med bakomliggande hyllplan. Infälld spegel i dörr. En låda under dörr. Bredd 85. Djup 54. Höjd 188 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Slitage, repor och märken. Fläckat spegelglas. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK